ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta planeta i skały

autor: sdecoret    id motywu: 4009
Fototapeta planeta i skały
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta planeta i skały to przykład jednej z najciekawszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, zagadkowa, która przyciąga i rozwija naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna chciał poznać tajemniczość wszechświata. Gwiazdy i planety zawsze są interesujące dla gatunku ludzkiego. Rozmyślania na temat innych światów stanowią ważną sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia lotu poza naszą planetę. Fototapeta planeta i skały to dekoracja ścienna, która pozwala odczuć tę klimat kosmosu w swoim mieszkaniu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianie pobudzają naszą wyobraźnię. A dzięki kosmicznym widokom można poczuć się jak w kosmosie siedząc w swoim pokoju.
Obecność Fototapeta planeta i skały we wnętrzu pokoju to świetny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników wszechświata. W podróż rakietą można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta planeta i skały, żeby odczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.