ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies ze smakołykiem

autor: Ксения Бурцева
Fototapeta pies ze smakołykiem
Fototapeta pies ze smakołykiem
Fototapeta pies ze smakołykiem
Fototapeta pies ze smakołykiem Fototapeta pies ze smakołykiem Fototapeta pies ze smakołykiem
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Psy, koty i inne zwierzaki znajdują się w prawie każdym domu. Sam widok psów i kotów poprawia humor i wyzwala pozytywne emocje. Lubimy domowe zwierzęta i chcemy przebywać z nimi codziennie. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów przy pomocy Fototapeta pies ze smakołykiem. Właściciele pieska czy kotka i ci, którzy nie posiadają w mieszkaniu tego zwierzaka cieszą się jeszcze bardziej, gdy na ścianie pokoju jest fototapeta z psami czy kotami. Taki obraz jest niezwykle przyjemny i ocieplający atmosferę pomieszczenia.
Fototapeta pies ze smakołykiem to idealne rozwiązanie dla każdego, kto lubi zwierzęta. Dzięki takiej ozdobie na ścianie nie rozstajemy się z kotem i psem ani na moment. Mamy odczucie, że te pocieszne zwierzaki są obok nas przez cały czas. Odpoczynek w salonie ozdobionym Fototapeta pies ze smakołykiem wprawia nas w doskonale samopoczucie. Troski stają się mniejsze, wraca pozytywne nastawienie do życia i energia do codziennego funkcjonowania.

Inne produkty z motywem