ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies z kubkiem i kocem

autor: AnnyStudio
Fototapeta pies z kubkiem i kocem
Fototapeta pies z kubkiem i kocem
Fototapeta pies z kubkiem i kocem
Fototapeta pies z kubkiem i kocem Fototapeta pies z kubkiem i kocem Fototapeta pies z kubkiem i kocem
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Zwierzęta domowe i inne zwierzaki są w w niemal każdym domu. Sam widok psów i kotów poprawia humor i wyzwala pozytywne emocje. Kochamy domowe zwierzęta i pragniemy przebywać z nimi na co dzień. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów wykorzystując Fototapeta pies z kubkiem i kocem. Właściciele psów i kotów i ci, którzy nie mają w domu tego zwierzaka cieszą się jeszcze bardziej, gdy na ścianie pokoju znajduje się fototapeta z psami czy kotami. Taki motyw jest bardzo przyjemny i ocieplający atmosferę wnętrza.
Fototapeta pies z kubkiem i kocem to idealne rozwiązanie dla każdego, kto lubi zwierzęta. Dzięki takiej dekroracji ściennej nie rozstajemy się z kotem i psem ani na moment. Mamy wrażenie, że te milusińskie zwierzaki są z nami przez cały czas. Odpoczynek w pokoju ozdobionym Fototapeta pies z kubkiem i kocem wprawia nas w świetne samopoczucie. Troski stają się mniejsze, wraca pozytywne nastawienie do życia i siła do codziennego funkcjonowania.

Inne produkty z motywem