ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies z dmuchanym kołem

autor: Natallia Vintsik    id motywu: 2477
Fototapeta pies z dmuchanym kołem
Fototapeta pies z dmuchanym kołem
Fototapeta pies z dmuchanym kołem
Fototapeta pies z dmuchanym kołem Fototapeta pies z dmuchanym kołem Fototapeta pies z dmuchanym kołem
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Zwierzęta domowe i inne zwierzaki są w w niemal każdym domu. Sam widok psów i kotów poprawia nastrój i wyzwala pozytywne emocje. Lubimy domowe zwierzaki i chcemy przebywać z nimi codziennie. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów wykorzystując Fototapeta pies z dmuchanym kołem. Właściciele pieska czy kotka i ci, którzy nie posiadają w mieszkaniu tego zwierzaka cieszą się podwójnie, gdy na ścianie pokoju znajduje się fototapeta z psami czy kotami. Taki obraz jest niezwykle przyjemny i ocieplający atmosferę pomieszczenia.
Fototapeta pies z dmuchanym kołem to idealne rozwiązanie dla każdego, kto lubi zwierzęta. Dzięki takiej ozdobie na ścianie nie rozstajemy się z kotkami czy pieskami ani na moment. Mamy wrażenie, że te milusińskie zwierzaki są obok nas przez cały czas. Odpoczynek w salonie ozdobionym Fototapeta pies z dmuchanym kołem wprawia nas w świetne samopoczucie. Troski stają się mniejsze, powraca pozytywne nastawienie do życia i energia do codziennego funkcjonowania.

Inne produkty z motywem