ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies wyglądający spod koca

autor: prystai
Fototapeta pies wyglądający spod koca
Fototapeta pies wyglądający spod koca
Fototapeta pies wyglądający spod koca
Fototapeta pies wyglądający spod koca Fototapeta pies wyglądający spod koca Fototapeta pies wyglądający spod koca
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Psy, koty i inne zwierzaki znajdują się w prawie każdym domu. Sam widok psów i kotów poprawia humor i wyzwala pozytywne uczucia. Lubimy domowe zwierzaki i chcemy przebywać z nimi codziennie. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów naklejając na ścianę Fototapeta pies wyglądający spod koca. Właściciele psów i kotów i ci, którzy nie posiadają w mieszkaniu tego zwierzaka cieszą się jeszcze bardziej, gdy na ścianie pokoju jest fototapeta z psami czy kotami. Taki motyw jest niezwykle miły i ocieplający atmosferę pomieszczenia.
Fototapeta pies wyglądający spod koca to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto lubi zwierzęta. Dzięki takiej fototapecie na ścianie nie rozstajemy się z nimi ani na chwilę. Mamy wrażenie, że te pocieszne zwierzaki są obok nas przez cały czas. Wypoczynek w pokoju udekorowanym Fototapeta pies wyglądający spod koca wprawia nas w świetne samopoczucie. Problemy stają się mniejsze, wraca pozytywne nastawienie do świata i energia do codziennego funkcjonowania.

Inne produkty z motywem