ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies w plażowym barze

autor: Irina
Fototapeta pies w plażowym barze
Fototapeta pies w plażowym barze
Fototapeta pies w plażowym barze
Fototapeta pies w plażowym barze Fototapeta pies w plażowym barze Fototapeta pies w plażowym barze
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Psy, koty i inne zwierzaki znajdują się w prawie każdym domu. Sam widok piesków i kotów poprawia humor i wyzwala pozytywne uczucia. Kochamy domowe zwierzęta i chcemy przebywać z nimi na co dzień. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów przy pomocy Fototapeta pies w plażowym barze. Właściciele pieska czy kotka i ci, którzy nie posiadają w mieszkaniu tego zwierzątka cieszą się jeszcze bardziej, gdy na ścianie sypialni znajduje się fototapeta z psami czy kotami. Taki motyw jest niezwykle przyjemny i ocieplający atmosferę wnętrza.
Fototapeta pies w plażowym barze to świetne rozwiązanie dla każdego, kto lubi zwierzęta. Dzięki takiej fototapecie na ścianie nie rozstajemy się z nimi ani na moment. Mamy wrażenie, że te milusińskie zwierzaki są obok nas przez cały czas. Wypoczynek w pokoju udekorowanym Fototapeta pies w plażowym barze wprawia nas w doskonale samopoczucie. Problemy znikają, wraca pozytywne nastawienie do życia i siła do codziennego funkcjonowania.

Inne produkty z motywem