ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies w fartuchu robi pranie

autor: Irina    id motywu: 2493
Fototapeta pies w fartuchu robi pranie
Fototapeta pies w fartuchu robi pranie
Fototapeta pies w fartuchu robi pranie
Fototapeta pies w fartuchu robi pranie Fototapeta pies w fartuchu robi pranie Fototapeta pies w fartuchu robi pranie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Zwierzęta domowe i inne zwierzaki znajdują się w prawie każdym domu. Sam widok piesków i kotów poprawia humor i wyzwala pozytywne emocje. Kochamy domowe zwierzęta i pragniemy przebywać z nimi na co dzień. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów wykorzystując Fototapeta pies w fartuchu robi pranie. Właściciele psów i kotów i ci, którzy nie posiadają w domu tego zwierzątka cieszą się podwójnie, gdy na ścianie sypialni znajduje się fototapeta z psami czy kotami. Taki widok jest bardzo przyjemny i ocieplający atmosferę pomieszczenia.
Fototapeta pies w fartuchu robi pranie to idealne rozwiązanie osób kochających zwierzęta. Dzięki takiej fototapecie na ścianie nie rozstajemy się z kotem i psem ani na moment. Mamy wrażenie, że te pocieszne zwierzaki są z nami przez cały czas. Wypoczynek w salonie udekorowanym Fototapeta pies w fartuchu robi pranie wprawia nas w doskonale samopoczucie. Troski znikają, powraca pozytywne nastawienie do życia i energia do codziennego funkcjonowania.