ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies szczęśliwy pod kocem

autor: prystai    id motywu: 2550
Fototapeta pies szczęśliwy pod kocem
Fototapeta pies szczęśliwy pod kocem
Fototapeta pies szczęśliwy pod kocem
Fototapeta pies szczęśliwy pod kocem Fototapeta pies szczęśliwy pod kocem Fototapeta pies szczęśliwy pod kocem
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Zwierzęta domowe i inne zwierzaki znajdują się w w niemal każdym domu. Sam widok piesków i kotków poprawia nastrój i wyzwala pozytywne emocje. Kochamy domowe zwierzęta i pragniemy przebywać z nimi na co dzień. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów przy pomocy Fototapeta pies szczęśliwy pod kocem. Właściciele pieska czy kotka i ci, którzy nie mają w domu tego zwierzątka cieszą się jeszcze bardziej, gdy na ścianie pokoju jest fototapeta z psami czy kotami. Taki motyw jest bardzo miły i ocieplający atmosferę wnętrza.
Fototapeta pies szczęśliwy pod kocem to idealne rozwiązanie osób kochających zwierzęta. Dzięki takiej fototapecie na ścianie nie rozstajemy się z nimi ani na moment. Mamy wrażenie, że te milusińskie zwierzaki są obok nas przez cały czas. Wypoczynek w salonie ozdobionym Fototapeta pies szczęśliwy pod kocem wprawia nas w świetne samopoczucie. Problemy znikają, wraca pozytywne nastawienie do świata i energia do codziennego funkcjonowania.

Inne produkty z motywem