ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies podczas szybkiego biegu

autor: Milan    id motywu: 2533
Fototapeta pies podczas szybkiego biegu
Fototapeta pies podczas szybkiego biegu
Fototapeta pies podczas szybkiego biegu
Fototapeta pies podczas szybkiego biegu Fototapeta pies podczas szybkiego biegu Fototapeta pies podczas szybkiego biegu
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Psy, koty i inne zwierzaki znajdują się w prawie każdym domu. Sam widok piesków i kotów poprawia nastrój i wyzwala pozytywne uczucia. Lubimy domowe zwierzaki i pragniemy przebywać z nimi na co dzień. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów przy pomocy Fototapeta pies podczas szybkiego biegu. Właściciele psów i kotów i ci, którzy nie posiadają w mieszkaniu tego zwierzaka cieszą się podwójnie, gdy na ścianie sypialni znajduje się fototapeta z psami czy kotami. Taki obraz jest niezwykle miły i ocieplający atmosferę pomieszczenia.
Fototapeta pies podczas szybkiego biegu to świetne rozwiązanie dla każdego, kto lubi zwierzęta. Dzięki takiej ozdobie na ścianie nie rozstajemy się z kotkami czy pieskami ani na moment. Mamy wrażenie, że te pocieszne zwierzaki są obok nas przez cały czas. Wypoczynek w pokoju ozdobionym Fototapeta pies podczas szybkiego biegu wprawia nas w świetne samopoczucie. Troski stają się mniejsze, wraca pozytywne nastawienie do świata i siła do codziennego funkcjonowania.