ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies pod jesiennymi liśćmi

autor: Mat Hayward
Fototapeta pies pod jesiennymi liśćmi
Fototapeta pies pod jesiennymi liśćmi
Fototapeta pies pod jesiennymi liśćmi
Fototapeta pies pod jesiennymi liśćmi Fototapeta pies pod jesiennymi liśćmi Fototapeta pies pod jesiennymi liśćmi
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Zwierzęta domowe i inne zwierzaki są w prawie każdym domu. Sam widok psów i kotów poprawia nastrój i wyzwala pozytywne uczucia. Kochamy domowe zwierzaki i pragniemy przebywać z nimi na co dzień. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów wykorzystując Fototapeta pies pod jesiennymi liśćmi. Właściciele pieska czy kotka i ci, którzy nie mają w mieszkaniu tego zwierzątka cieszą się jeszcze bardziej, gdy na ścianie sypialni znajduje się fototapeta z psami czy kotami. Taki widok jest bardzo miły i ocieplający atmosferę wnętrza.
Fototapeta pies pod jesiennymi liśćmi to idealne rozwiązanie osób kochających zwierzęta. Dzięki takiej dekroracji ściennej nie rozstajemy się z kotem i psem ani na chwilę. Mamy wrażenie, że te pocieszne zwierzaki są z nami przez cały czas. Odpoczynek w pokoju udekorowanym Fototapeta pies pod jesiennymi liśćmi wprawia nas w świetne samopoczucie. Problemy stają się mniejsze, powraca pozytywne nastawienie do życia i siła do działania.

Inne produkty z motywem