ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies pływający pontonem

autor: Javier brosch
Fototapeta pies pływający pontonem
Fototapeta pies pływający pontonem
Fototapeta pies pływający pontonem
Fototapeta pies pływający pontonem Fototapeta pies pływający pontonem Fototapeta pies pływający pontonem
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Zwierzęta domowe i inne zwierzaki znajdują się w w niemal każdym domu. Sam widok piesków i kotów poprawia humor i wyzwala pozytywne uczucia. Lubimy domowe zwierzaki i chcemy przebywać z nimi codziennie. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów przy pomocy Fototapeta pies pływający pontonem. Właściciele psów i kotów i ci, którzy nie mają w mieszkaniu tego zwierzaka cieszą się jeszcze bardziej, gdy na ścianie salonu znajduje się fototapeta z psami czy kotami. Taki obraz jest bardzo miły i ocieplający atmosferę wnętrza.
Fototapeta pies pływający pontonem to doskonałe rozwiązanie osób kochających zwierzęta. Dzięki takiej fototapecie na ścianie nie rozstajemy się z kotem i psem ani na moment. Mamy odczucie, że te pocieszne zwierzaki są z nami przez cały czas. Wypoczynek w salonie udekorowanym Fototapeta pies pływający pontonem wprawia nas w świetne samopoczucie. Troski znikają, wraca pozytywne nastawienie do świata i energia do działania.

Inne produkty z motywem