ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies na urodzinach

autor: Africa Studio
Fototapeta pies na urodzinach
Fototapeta pies na urodzinach
Fototapeta pies na urodzinach
Fototapeta pies na urodzinach Fototapeta pies na urodzinach Fototapeta pies na urodzinach
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Psy, koty i inne zwierzaki znajdują się w w niemal każdym domu. Sam widok psów i kotów poprawia humor i wyzwala pozytywne uczucia. Lubimy domowe zwierzaki i pragniemy przebywać z nimi na co dzień. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów wykorzystując Fototapeta pies na urodzinach. Właściciele pieska czy kotka i ci, którzy nie mają w mieszkaniu tego zwierzaka cieszą się jeszcze bardziej, gdy na ścianie pokoju jest fototapeta z psami czy kotami. Taki motyw jest niezwykle przyjemny i ocieplający atmosferę pomieszczenia.
Fototapeta pies na urodzinach to idealne rozwiązanie osób kochających zwierzęta. Dzięki takiej fototapecie na ścianie nie rozstajemy się z kotkami czy pieskami ani na moment. Mamy odczucie, że te milusińskie zwierzaki są obok nas przez cały czas. Wypoczynek w salonie udekorowanym Fototapeta pies na urodzinach wprawia nas w doskonale samopoczucie. Troski stają się mniejsze, powraca pozytywne nastawienie do świata i energia do działania.

Inne produkty z motywem