ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies na trawie z piłką

autor: LIGHTFIELD STUDIOS
Fototapeta pies na trawie z piłką
Fototapeta pies na trawie z piłką
Fototapeta pies na trawie z piłką
Fototapeta pies na trawie z piłką Fototapeta pies na trawie z piłką Fototapeta pies na trawie z piłką
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Zwierzęta domowe i inne zwierzaki znajdują się w w niemal każdym domu. Sam widok psów i kotków poprawia nastrój i wyzwala pozytywne emocje. Lubimy domowe zwierzęta i pragniemy przebywać z nimi codziennie. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów przy pomocy Fototapeta pies na trawie z piłką. Właściciele pieska czy kotka i ci, którzy nie posiadają w domu tego zwierzątka cieszą się jeszcze bardziej, gdy na ścianie sypialni znajduje się fototapeta z psami czy kotami. Taki widok jest bardzo miły i ocieplający atmosferę wnętrza.
Fototapeta pies na trawie z piłką to świetne rozwiązanie osób kochających zwierzęta. Dzięki takiej dekroracji ściennej nie rozstajemy się z nimi ani na chwilę. Mamy odczucie, że te pocieszne zwierzaki są obok nas przez cały czas. Odpoczynek w salonie udekorowanym Fototapeta pies na trawie z piłką wprawia nas w świetne samopoczucie. Troski stają się mniejsze, powraca pozytywne nastawienie do świata i siła do codziennego funkcjonowania.

Inne produkty z motywem