ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies na suchej trawie

autor: Kate
Fototapeta pies na suchej trawie
Fototapeta pies na suchej trawie
Fototapeta pies na suchej trawie
Fototapeta pies na suchej trawie Fototapeta pies na suchej trawie Fototapeta pies na suchej trawie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Psy, koty i inne zwierzaki są w w niemal każdym domu. Sam widok psów i kotków poprawia nastrój i wyzwala pozytywne emocje. Kochamy domowe zwierzęta i chcemy przebywać z nimi na co dzień. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów przy pomocy Fototapeta pies na suchej trawie. Właściciele pieska czy kotka i ci, którzy nie posiadają w mieszkaniu tego zwierzątka cieszą się jeszcze bardziej, gdy na ścianie pokoju jest fototapeta z psami czy kotami. Taki widok jest niezwykle przyjemny i ocieplający atmosferę wnętrza.
Fototapeta pies na suchej trawie to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto lubi zwierzęta. Dzięki takiej ozdobie na ścianie nie rozstajemy się z kotem i psem ani na chwilę. Mamy odczucie, że te pocieszne zwierzaki są obok nas przez cały czas. Odpoczynek w pokoju udekorowanym Fototapeta pies na suchej trawie wprawia nas w świetne samopoczucie. Troski stają się mniejsze, powraca pozytywne nastawienie do świata i energia do działania.

Inne produkty z motywem