ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies kąpiący się w misce

autor: iagodina    id motywu: 2517
Fototapeta pies kąpiący się w misce
Fototapeta pies kąpiący się w misce
Fototapeta pies kąpiący się w misce
Fototapeta pies kąpiący się w misce Fototapeta pies kąpiący się w misce Fototapeta pies kąpiący się w misce
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Psy, koty i inne zwierzaki są w w niemal każdym domu. Sam widok piesków i kotów poprawia nastrój i wyzwala pozytywne emocje. Kochamy domowe zwierzęta i pragniemy przebywać z nimi codziennie. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów naklejając na ścianę Fototapeta pies kąpiący się w misce. Właściciele pieska czy kotka i ci, którzy nie mają w mieszkaniu tego zwierzaka cieszą się podwójnie, gdy na ścianie salonu jest fototapeta z psami czy kotami. Taki motyw jest niezwykle miły i ocieplający atmosferę wnętrza.
Fototapeta pies kąpiący się w misce to idealne rozwiązanie osób kochających zwierzęta. Dzięki takiej fototapecie na ścianie nie rozstajemy się z kotem i psem ani na chwilę. Mamy wrażenie, że te pocieszne zwierzaki są z nami przez cały czas. Odpoczynek w pokoju udekorowanym Fototapeta pies kąpiący się w misce wprawia nas w świetne samopoczucie. Troski znikają, powraca pozytywne nastawienie do świata i siła do działania.

Inne produkty z motywem