ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies jamnik na trawniku

autor: deviddo    id motywu: 2509
Fototapeta pies jamnik na trawniku
Fototapeta pies jamnik na trawniku
Fototapeta pies jamnik na trawniku
Fototapeta pies jamnik na trawniku Fototapeta pies jamnik na trawniku Fototapeta pies jamnik na trawniku
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Psy, koty i inne zwierzaki są w w niemal każdym domu. Sam widok psów i kotków poprawia humor i wyzwala pozytywne emocje. Kochamy domowe zwierzaki i chcemy przebywać z nimi codziennie. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów wykorzystując Fototapeta pies jamnik na trawniku. Właściciele psów i kotów i ci, którzy nie mają w domu tego zwierzaka cieszą się podwójnie, gdy na ścianie salonu jest fototapeta z psami czy kotami. Taki widok jest bardzo przyjemny i ocieplający atmosferę pomieszczenia.
Fototapeta pies jamnik na trawniku to idealne rozwiązanie dla każdego, kto lubi zwierzęta. Dzięki takiej fototapecie na ścianie nie rozstajemy się z kotkami czy pieskami ani na moment. Mamy odczucie, że te milusińskie zwierzaki są z nami przez cały czas. Wypoczynek w pokoju ozdobionym Fototapeta pies jamnik na trawniku wprawia nas w świetne samopoczucie. Troski znikają, powraca pozytywne nastawienie do świata i siła do działania.

Inne produkty z motywem