ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies jamnik na różowym kocu

autor: kasperok32
Fototapeta pies jamnik na różowym kocu
Fototapeta pies jamnik na różowym kocu
Fototapeta pies jamnik na różowym kocu
Fototapeta pies jamnik na różowym kocu Fototapeta pies jamnik na różowym kocu Fototapeta pies jamnik na różowym kocu
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Psy, koty i inne zwierzaki znajdują się w prawie każdym domu. Sam widok piesków i kotków poprawia nastrój i wyzwala pozytywne uczucia. Lubimy domowe zwierzęta i pragniemy przebywać z nimi na co dzień. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów naklejając na ścianę Fototapeta pies jamnik na różowym kocu. Właściciele psów i kotów i ci, którzy nie posiadają w mieszkaniu tego zwierzaka cieszą się jeszcze bardziej, gdy na ścianie salonu jest fototapeta z psami czy kotami. Taki widok jest niezwykle miły i ocieplający atmosferę pomieszczenia.
Fototapeta pies jamnik na różowym kocu to świetne rozwiązanie osób kochających zwierzęta. Dzięki takiej dekroracji ściennej nie rozstajemy się z kotkami czy pieskami ani na moment. Mamy odczucie, że te pocieszne zwierzaki są z nami przez cały czas. Wypoczynek w salonie udekorowanym Fototapeta pies jamnik na różowym kocu wprawia nas w doskonale samopoczucie. Troski znikają, wraca pozytywne nastawienie do życia i energia do działania.

Inne produkty z motywem