ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies i kot na białym posłaniu

autor: Tatyana Gladskih    id motywu: 2568
Fototapeta pies i kot na białym posłaniu
Fototapeta pies i kot na białym posłaniu
Fototapeta pies i kot na białym posłaniu
Fototapeta pies i kot na białym posłaniu Fototapeta pies i kot na białym posłaniu Fototapeta pies i kot na białym posłaniu
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Psy, koty i inne zwierzaki znajdują się w w niemal każdym domu. Sam widok piesków i kotów poprawia nastrój i wyzwala pozytywne uczucia. Lubimy domowe zwierzaki i pragniemy przebywać z nimi codziennie. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów przy pomocy Fototapeta pies i kot na białym posłaniu. Właściciele psów i kotów i ci, którzy nie mają w domu tego zwierzaka cieszą się jeszcze bardziej, gdy na ścianie pokoju jest fototapeta z psami czy kotami. Taki widok jest niezwykle miły i ocieplający atmosferę wnętrza.
Fototapeta pies i kot na białym posłaniu to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto lubi zwierzęta. Dzięki takiej fototapecie na ścianie nie rozstajemy się z nimi ani na chwilę. Mamy wrażenie, że te milusińskie zwierzaki są obok nas przez cały czas. Odpoczynek w pokoju ozdobionym Fototapeta pies i kot na białym posłaniu wprawia nas w doskonale samopoczucie. Problemy stają się mniejsze, wraca pozytywne nastawienie do życia i siła do codziennego funkcjonowania.