ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies golden retriever na białym kocu

autor: Роман Зефиров    id motywu: 2534
Fototapeta pies golden retriever na białym kocu
Fototapeta pies golden retriever na białym kocu
Fototapeta pies golden retriever na białym kocu
Fototapeta pies golden retriever na białym kocu Fototapeta pies golden retriever na białym kocu Fototapeta pies golden retriever na białym kocu
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Psy, koty i inne zwierzaki są w w niemal każdym domu. Sam widok psów i kotków poprawia nastrój i wyzwala pozytywne emocje. Lubimy domowe zwierzaki i chcemy przebywać z nimi codziennie. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów wykorzystując Fototapeta pies golden retriever na białym kocu. Właściciele pieska czy kotka i ci, którzy nie posiadają w domu tego zwierzaka cieszą się podwójnie, gdy na ścianie sypialni jest fototapeta z psami czy kotami. Taki motyw jest bardzo miły i ocieplający atmosferę wnętrza.
Fototapeta pies golden retriever na białym kocu to idealne rozwiązanie osób kochających zwierzęta. Dzięki takiej dekroracji ściennej nie rozstajemy się z kotkami czy pieskami ani na chwilę. Mamy wrażenie, że te pocieszne zwierzaki są z nami przez cały czas. Odpoczynek w pokoju udekorowanym Fototapeta pies golden retriever na białym kocu wprawia nas w świetne samopoczucie. Problemy stają się mniejsze, wraca pozytywne nastawienie do świata i energia do codziennego funkcjonowania.