ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies biegnący przez ogród

autor: Kate    id motywu: 2501
Fototapeta pies biegnący przez ogród
Fototapeta pies biegnący przez ogród
Fototapeta pies biegnący przez ogród
Fototapeta pies biegnący przez ogród Fototapeta pies biegnący przez ogród Fototapeta pies biegnący przez ogród
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Zwierzęta domowe i inne zwierzaki znajdują się w w niemal każdym domu. Sam widok piesków i kotków poprawia nastrój i wyzwala pozytywne emocje. Kochamy domowe zwierzęta i pragniemy przebywać z nimi na co dzień. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów wykorzystując Fototapeta pies biegnący przez ogród. Właściciele pieska czy kotka i ci, którzy nie mają w domu tego zwierzątka cieszą się jeszcze bardziej, gdy na ścianie sypialni znajduje się fototapeta z psami czy kotami. Taki widok jest bardzo miły i ocieplający atmosferę wnętrza.
Fototapeta pies biegnący przez ogród to świetne rozwiązanie osób kochających zwierzęta. Dzięki takiej fototapecie na ścianie nie rozstajemy się z kotem i psem ani na chwilę. Mamy wrażenie, że te pocieszne zwierzaki są z nami przez cały czas. Odpoczynek w salonie udekorowanym Fototapeta pies biegnący przez ogród wprawia nas w doskonale samopoczucie. Troski stają się mniejsze, wraca pozytywne nastawienie do świata i energia do działania.

Inne produkty z motywem