ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pawie i żurawie

autor: Yumeee    id motywu: 8492
Fototapeta pawie i żurawie
Fototapeta pawie i żurawie
Fototapeta pawie i żurawie
Fototapeta pawie i żurawie Fototapeta pawie i żurawie Fototapeta pawie i żurawie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta pawie i żurawie – czy można wyobrazić sobie piękniejszy motyw z ptakami na ścianie? Taka fototapeta idealnie wkomponuje się w aranżację Waszego domu. Zarówno widoczne barwy, jak też wspaniałe ptaki tworzą wspólnie przyrodniczą dekorację. Jeżeli więc szukasz sposobu na unikalny wystrój wnętrza, i lubisz ptasie motywy, to warto bliżej przyjrzeć się Fototapeta pawie i żurawie.
Tak piękna tapeta z ptakami stanie się kluczową ozdobą w każdym praktycznie pokoju. Naklejona na ścianie w salonie przyciągnie uwagę każdego gościa, zastosowana w sypialni stworzy w niej wyjątkowy klimat. Jeżeli będzies chcieć ozdobić nią ściany w korytarzu, tam również wprowadzisz przyrodniczy klimat. Jeżeli natomiast Twoje dziecko interesuje się ptakami, warto pomyśleć, aby Fototapeta pawie i żurawie nakleić na ścianę pokoju dzieci.
Warto wyobrazić sobie aranżację pokoju z wykorzystaniem Fototapeta pawie i żurawie, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.