ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta patchworkowe szare sześciokąty

autor: Koterka Studio    id motywu: 8146
Fototapeta patchworkowe szare sześciokąty
Fototapeta patchworkowe szare sześciokąty
Fototapeta patchworkowe szare sześciokąty
Fototapeta patchworkowe szare sześciokąty Fototapeta patchworkowe szare sześciokąty Fototapeta patchworkowe szare sześciokąty
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Abstrakcyjne patchworki są wręcz stworzone do tego, aby dekorować wnętrza, gdzie stonowane barwy i aranżacja potrzebują przełamania, dynamiczną i wzorzystą dekoracją. Jeżeli więc poszukujesz dekoracji do domu, która skupi na sobie uwagę, spróbuj przyjrzeć się bliżej Fototapeta patchworkowe szare sześciokąty. Ta abstrakcyjna tapeta to doskonałe rozwiązanie do opisanego wnętrza. Spróbuj wyobrazić sobie pokój pomalowany na jasne barwy, w którym fragment jednej ściany udekorowano właśnie Fototapeta patchworkowe szare sześciokąty. Na pewno będzie to imponująca aranżacja.
Fototapeta patchworkowe szare sześciokąty to także możliwość dekoracji ścian w kuchni, gdzie już od dawna odchodzi się od tradycyjnych kafelków na rzecz paneli szklanych czy właśnie fototapet. Kuchnia, w której zastosowano stonowane kolory na frontach szafek, może wiele zyskać dzięki udekorowaniu ścian motywem, takim jak Fototapeta patchworkowe szare sześciokąty.