ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta panorama śródmieścia San Francisco

autor: NAN    id motywu: 2018
Fototapeta panorama śródmieścia San Francisco
Fototapeta panorama śródmieścia San Francisco
Fototapeta panorama śródmieścia San Francisco
Fototapeta panorama śródmieścia San Francisco Fototapeta panorama śródmieścia San Francisco Fototapeta panorama śródmieścia San Francisco
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Mosty są budowlami, które od zawsze interesowały ludzi i budziły nasz podziw. Z pewnością dlatego, że są niezwykle użyteczne, ale z drugiej strony są także bardzo imponujące jako obiekty architektoniczne. Z tego powodu – tak jak inne budowle architektoniczne – zdjęcia mostów, takich jak Fototapeta panorama śródmieścia San Francisco, są niezwykle atrakcyjnym motywem na dekoracjach ściennych, takich jak obrazy czy tapety.
To nie jedyne powody, dla których Fototapeta panorama śródmieścia San Francisco jest jednym z tak popularnych motywów. Przede wszystkim, mosty pokazane pod różnymi kątami dają prawdziwe wrażenie głębi. Ma to ogromny wpływ na postrzeganie samego pomieszczenia. Im dłuższy most tym większe wrażenie trójwymiaru. Fototapeta panorama śródmieścia San Francisco naklejona na całą ścianę, sprawia wrażenie jakbyśmy byli tuż obok, a sam pokój, jest jakby większy. Jeżeli więc poszukujesz dekoracji ściennej małego pokoju i chcielibyście optycznie powiększyć swój pokój, warto zastanowić się nad zakupem Fototapeta panorama śródmieścia San Francisco, dekoracji, która doskonale nadaje się do tego celu.