ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta owoce z ogrodu do kolorowania

autor: Alena    id motywu: 9620
Fototapeta owoce z ogrodu do kolorowania
Fototapeta owoce z ogrodu do kolorowania
Fototapeta owoce z ogrodu do kolorowania
Fototapeta owoce z ogrodu do kolorowania
Fototapeta owoce z ogrodu do kolorowania Fototapeta owoce z ogrodu do kolorowania Fototapeta owoce z ogrodu do kolorowania Fototapeta owoce z ogrodu do kolorowania
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Czy każda tapeta musi być kolorowa? Jak widać na przykładzie Fototapeta owoce z ogrodu do kolorowania wcale nie. Ten wyjątkowy wzór jest utrzymany w czerni i bieli, a tworzy świetną dekorację w pokoju. Motywy czarno-białe również mogą być ciekawym pomysłem na dekorację wnętrza pokoju. Idealnie nadaje się do tego pomieszcznie urządzone w nowoczesnym stylu. W takich wnętrzach czarno-białe motywy będą pasowały najlepiej, ne przysłaniając nadmierną kolorystyką oszczędnej aranżacji.
Fototapeta owoce z ogrodu do kolorowania ma również inną zaletę. Z jednej strony to dobry pomysł na dekorację ścian czarno-białym motywem, z drugiej jednak ma tę zaletę, że można ją samodzielnie pokolorować. Oklejając nią ścianę w pokoju dziecka, stworzysz mu ogromne pole do popisu, jeżeli chodzi o rozwijanie artystycznych zdolności i zajęcie na wiele dni. Tapeta którą można samemu pokolorować to także ogromna satysfakcja dla dziecka. Fototapeta owoce z ogrodu do kolorowania będzie więc doskonałym pomysłem na aranżację pokoju dziecka, które lubi kolorować i malować.