ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta owoce do kolorowania

autor: Maria    id motywu: 9615
Fototapeta owoce do kolorowania
Fototapeta owoce do kolorowania
Fototapeta owoce do kolorowania
Fototapeta owoce do kolorowania
Fototapeta owoce do kolorowania Fototapeta owoce do kolorowania Fototapeta owoce do kolorowania Fototapeta owoce do kolorowania
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Czy każda tapeta musi być kolorowa? Jak widać na przykładzie Fototapeta owoce do kolorowania nie zawsze. Ten wyjątkowy wzór jest czarno-biały, a tworzy unikalną dekorację w pokoju. Tapety utrzymane w czerni i bieli również mogą być doskonałym pomysłem na aranżację wnętrza pokoju. Idealnie nadaje się do tego pomieszcznie zaprojektowane w nowoczesnym stylu. W takich wnętrzach czarno-białe motywy będą pasowały najlepiej, nie burząc nadmierną kolorystyką oszczędnej aranżacji.
Fototapeta owoce do kolorowania ma również dodatkową zaletę. Z jednej strony to dobre rozwiązanie na dekorację ścian czarno-białym wzorem, z drugiej jednak równie ważne jest to, że można ją samodzielnie pokolorować. Naklejając tę tapetę w pokoju dziecka, dasz mu ogromne pole do popisu, jeżeli chodzi o rozwijanie artystycznych zdolności i zajęcie na długi czas. Tapeta która samemu się pokoloruje to również ogromna radość dla dziecka. Fototapeta owoce do kolorowania będzie więc doskonałym pomysłem nowy wystrój w pokoju dziecka, które lubi kolorować i malować.