ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta orzeł ponad chmurami

autor: rolffimages    id motywu: 2682
Fototapeta orzeł ponad chmurami
Fototapeta orzeł ponad chmurami
Fototapeta orzeł ponad chmurami
Fototapeta orzeł ponad chmurami Fototapeta orzeł ponad chmurami Fototapeta orzeł ponad chmurami
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta orzeł ponad chmurami – czy można wyobrazić sobie ciekawszy motyw z ptakami na ścianie? Taka tapeta idealnie wkomponuje się w wystrój Waszego mieszkania. Zarówno widoczne barwy, jak też wspaniałe ptaki łączą się w unikalną niesamowitą dekorację. Jeżeli więc szukasz sposobu na unikalny wystrój wnętrza, i lubisz ptasie motywy, to warto bliżej przyjrzeć się Fototapeta orzeł ponad chmurami.
Tak piękna tapeta z ptakami będzie z pewnością kluczową ozdobą w każdym praktycznie pokoju. Naklejona na ścianie w salonie przyciągnie uwagę każdego gościa, zastosowana w sypialni stworzy w niej wyjątkowy klimat. Jeżeli będzies chcieć ozdobić nią ściany w korytarzu, tam również wprowadzisz przyrodniczy motyw. Jeżeli natomiast Twoje dziecko interesuje się ptakami, nic nie stoi na przeszkodzie, aby Fototapeta orzeł ponad chmurami nakleić na ścianę pokoju dziecka.
Warto wyobrazić sobie aranżację pokoju z wykorzystaniem Fototapeta orzeł ponad chmurami, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.