ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ornament geometryczny brąz

autor: Soufone    id motywu: 8283
Fototapeta ornament geometryczny brąz
Fototapeta ornament geometryczny brąz
Fototapeta ornament geometryczny brąz
Fototapeta ornament geometryczny brąz
Fototapeta ornament geometryczny brąz Fototapeta ornament geometryczny brąz Fototapeta ornament geometryczny brąz Fototapeta ornament geometryczny brąz
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta ornament geometryczny brąz to klasyczny przykład dekoracji ściennej w stylu glamour. To idealny wybór dla osób, które cenią sobie luksusowy i elegancki wystrój wnętrz, chcą urozmaicić wystrój swojego domu lub biura, a także cenią sobie trwałość dekoracji i łatwość montażu. Fototapeta ornament geometryczny brąz przyciąga wzrok i dodaje szyku aranżacji domu. Najważniejsze jednak, aby zastosowanie tej fototapety było umiarkowane i dobrze dopasowane do stylu całego pomieszczenia, aby nie przytłoczyć go nadmiarem blasku i blichtru.
Fototapeta ornament geometryczny brąz, tak samo jak inne fototapety w tym stylu, jest bogato zdobiona, z połyskiem, kryształkami, metalicznymi elementami, co daje jej luksusowy i elegancki wygląd. Fototapeta ornament geometryczny brąz jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują odporność na ścieranie. To oznacza, że  ta fototapeta może służyć przez długi czas, zachowując swój oryginalny wygląd. Jest też łatwa w montażu, a do jej naklejenia na ścianie nie są potrzebne specjalne umiejętności ani narzędzia. Praktycznie każdy może samodzielnie zainstalować na ścianę fototapetę, co oznacza oszczędność czasu i kosztów. Fototapeta ornament geometryczny brąz może stać się więc głównym elementem dekoracyjnym w pokoju, dodając mu eleganckiego wyglądu. To świetny sposób na ozdobę wnętrza, bez konieczności przeprowadzania kosztownych remontów.