ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ocean fantazji

autor: jdrv    id motywu: 580
Fototapeta ocean fantazji
Fototapeta ocean fantazji
Fototapeta ocean fantazji
Fototapeta ocean fantazji Fototapeta ocean fantazji Fototapeta ocean fantazji
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Pokój dla dziecka to wspaniałe pomieszczenie na fototapetę, która wykreuje na ścianie niepowtarzalny charakter, a dodatkowo będzie całkowicie bezpieczna dla malucha. Do tego musimy pamiętać, że klimat w pokoju rozwija wyobraźnię Twojego dziecka i wyzwala kreatywność. Przy tworzeniu tej niesamowitej atmosfery, pomoże Fototapeta ocean fantazji – fototapeta pełna inspiracji, z którym z łatwością zaaranżujesz pokój swojego dziecka. Fototapeta ocean fantazji to nie tylko pomysł na wykończenie nowego pokoju. Ta fototapeta to też doskonały sposób na odświeżenie dziecięcego pokoju. Kupując Fototapeta ocean fantazji możesz wykreować pokój pełne ciepła w nowoczesnym stylu. Fototapeta ocean fantazji pozwoli Ci stworzyć dekorację, w której chłopiec czy dziewczynka będą czuli się bezpiecznie. Nie zapominajmy, że fototapety mogą wyrażać hobby dziecka. Jeżeli więc wzór na Fototapeta ocean fantazji odpowiada zainteresowaniom dziecka, trzeba pomyśleć nad ozdobieniem jego pokoju właśnie tym motywem.