ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta nuty 3D

autor: tostphoto    id motywu: 9719
Fototapeta nuty 3D
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta nuty 3D to dobry pomysł, aby udekorować ściany w pokoju osoby, która pasjonuje się tą tematyką. Możesz dać ją jako prezent lub sprawić tej osobie wielką niespodziankę, naklejając ją na ścianie w jego pokoju. Jeżeli pasje młodego człowieka łączą się z przedstawionym tu motywem, to bez wątpienia sprawisz mu ogromną radość. Fototapeta nuty 3D to sposób na sprawienie ogromnej radośći albo trafionego prezentu, dla każdego nastolatka i dziecka, które pasjonują się tą tematyką. Ten wyjątkowy motyw na tapecie, z pewnością będzie podobał się wszystkim, którzy mają takie hobby. Kto z nas nie chciałby mieć pokoju urządzonego, w taki sposób, aby oddawał on nasze hobby i zainteresowania. Dekorując poków w ten sposób, nie tylko przedstawiamy gościom nasze hobby, ale i sami również czujemy się w nim bardziej komfortowo. Dzięki Fototapeta nuty 3D, każdy kto ma takie hobby, będzie z pewnością bardziej utożsamiał się z własnym pokojem.
Fototapeta nuty 3D ma też tę zaletę, że decydując się na tę tapetę, możesz samodzielnie, całkowicie zmienić wystrój Twojego pokoju. Tę fototapetę, można z łatwością i we własnym zakresie nakleić na każdą ścianę. Dzięki temu, bez konieczności zamawiania większego remontu, sam udekorujesz pokój.