ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta nowy Jork widoczny z mostu

autor: eyetronic    id motywu: 2025
Fototapeta nowy Jork widoczny z mostu
Fototapeta nowy Jork widoczny z mostu
Fototapeta nowy Jork widoczny z mostu Fototapeta nowy Jork widoczny z mostu
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta nowy Jork widoczny z mostu - ten piękny motyw, z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto lubi motywy architektoniczne. Motywy architektoniczne na fototapetach – takie jak Fototapeta nowy Jork widoczny z mostu – umożliwiają optyczne powiększenie pomieszczenia. Efekt trójwymiaru jaki daje ten ciekawy architektoniczny wzór sprawia, że ta tapeta naklejona na ścianie z pewnością da trójwymiarowy efekt. Stąd też tapety architektoniczne idealnie sprawdzą się w mniejszych pokojach. Tam efekt jaki dają – zarówno wizualny, jak i optyczny będzie największy.Architektura to bardzo wdzięczny motyw do przygotowania ściennych aranżacji. Najlepszym przykładem takiego motywu jest właśnie Fototapeta nowy Jork widoczny z mostu. Piękny motyw architektoniczny, wyjątkowo uchwycony, wykorzystany na ścianie będzie prezentował się fascynująco.