ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Nowożytny futurystyczny neonowy

autor: MiaStendal
Fototapeta Nowożytny futurystyczny neonowy
Fototapeta Nowożytny futurystyczny neonowy
Fototapeta Nowożytny futurystyczny neonowy
Fototapeta Nowożytny futurystyczny neonowy Fototapeta Nowożytny futurystyczny neonowy Fototapeta Nowożytny futurystyczny neonowy
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Morza i oceany to jeden z najbardziej ubóstwianych widoków. Okres wakacyjny najczęściej kojarzony jest właśnie z wodą, a relaks nad oceanem wprawia nas w dobre samopoczucie. Można relaksować się nad morzem Bałtyckim albo wybrać się nad Morze Śródziemne. Do wyboru mamy też przecież jeszcze inne akweny morskie i oceany. Większość ludzi nie nie dopuszcza nawet myśli, że można wybrać się na wypoczynek gdzieś z dala od morza lub oceanu. Dla nich właśnie przygotowaliśmy Fototapeta Nowożytny futurystyczny neonowy .
Dzięki naszej fototapecie, wyprawa nad morze lub ocean może odbyć się w różnym czasie, niekoniecznie w wakacje. Fototapeta Nowożytny futurystyczny neonowy jest więc doskonałym pomysłem na ciągły kontakt z morzem. Obecność Fototapeta Nowożytny futurystyczny neonowy na ścianach salonu lub innego pomieszczenia non stop będzie przypominała nam o cudownym widoku morskim.
Doskonałej jakości Fototapeta Nowożytny futurystyczny neonowy , ociepla atmosferę pomieszczenia czy salonu. Morski pejzaż przypomni najpiękniejsze chwile letniego wypoczynku i przneniesie nas na moment znów nad morze.