ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta nowoczesna Warszawa

autor: TTstudio
Fototapeta nowoczesna Warszawa
Fototapeta nowoczesna Warszawa
Fototapeta nowoczesna Warszawa
Fototapeta nowoczesna Warszawa Fototapeta nowoczesna Warszawa Fototapeta nowoczesna Warszawa
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Ludzi można chyba podzielić na takich, którzy lubią wystrój wnętrz z przyrodą i tych, którzy lubią miejski wystrój. To spowodowało, że miejskie zdjęcia są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na tapety. Jednym z przykładów takiego popularnego motywu miasta na fototapecie jest Fototapeta nowoczesna Warszawa. Miejskie budynki i sposób ich pokazania sprawia, że również ci, którzy wolą obcowanie z przyrodą zatrzymają wzrok i popatrzą na tę ciekawą dekorację.
Miejski motyw na Fototapeta nowoczesna Warszawa jest dość uniwersalny, także możemy nakleić go na ściany w wybranym pomieszczeniu. Można z łatwością wyobrazić sobie, tę miejską tapetę w pokoju dziennym, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Zwróć też uwagę, że tapeta z motywem miejskim pasuje idealnie do biura. Fototapeta nowoczesna Warszawa można więc udekorować zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak również w pomieszczeniach oraz salach konferencyjnych.