ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta niebieska mgławica

autor: Peter Jurik    id motywu: 4006
Fototapeta niebieska mgławica
Fototapeta niebieska mgławica
Fototapeta niebieska mgławica
Fototapeta niebieska mgławica Fototapeta niebieska mgławica Fototapeta niebieska mgławica
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta niebieska mgławica to przykład jednej z najciekawszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nie w pełni zbadana przestrzeń, tajemnicza, która przyciąga i rozwija naszą wyobraźnię. Człowiek od zawsze chciał poznać tajemniczość wszechświata. Ciała niebieskie zawsze są interesujące dla gatunku ludzkiego. Refleksje na temat innych światów są znaczącą sferę ludzkich zainteresowań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza nasz układ planetarny. Fototapeta niebieska mgławica to dekoracja ścienna, która umożliwa odczuć tę klimat kosmosu w swoim mieszkaniu. Fototapety z tym motywem położone na ścianach rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki ich obecności można poczuć się jak w kosmosie nie wychodząc z mieszkania.
Obecność Fototapeta niebieska mgławica w przestrzeni domu to świetny pomysł na dekorację ścian, dla pasjonatów wszechświata. W lot statkiem kosmicznym można wybrać się w każdej chwili. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta niebieska mgławica, żeby odczuć klimat jak w odysei kosmicznej.