ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta most z linami

autor: chungking
Fototapeta most z linami
Fototapeta most z linami
Fototapeta most z linami
Fototapeta most z linami Fototapeta most z linami Fototapeta most z linami
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Mosty to budowle, które od zawsze fascynowały ludzi i budziły nasz podziw. Z pewnością dlatego, że są niezwykle użyteczne, ale z drugiej strony są także bardzo imponujące jako obiekty architektoniczne. Dlatego też – tak jak inne elementy architektury – rysunki mostów, takich jak Fototapeta most z linami, są bardzo popularnym motywem na dekoracjach ściennych, takich jak obrazy czy tapety.
Jest też kilka innych powodów, dla których Fototapeta most z linami jest jednym z tak popularnych motywów. Jednym z nich, jest fakt, że, mosty pokazane pod różnymi kątami dają prawdziwe wrażenie głębi. Co przekłada się na postrzeganie samego pomieszczenia. Im dłuższy most tym większe wrażenie trójwymiaru. Fototapeta most z linami naklejona na całą ścianę, daje efekt jakbyśmy stali tuż obok, a nasz pokój, wydaje się dużo większy. Jeżeli więc poszukujesz dekoracji ściennej małego pokoju i chcielibyście optycznie go powiększyć, warto pomyśleć nad zakupem Fototapeta most z linami, dekoracji, która doskonale pasuje się do tego celu.