ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta most z czerwoną konstrukcją

autor: Paul    id motywu: 9032
Fototapeta most z czerwoną konstrukcją
Fototapeta most z czerwoną konstrukcją
Fototapeta most z czerwoną konstrukcją
Fototapeta most z czerwoną konstrukcją Fototapeta most z czerwoną konstrukcją Fototapeta most z czerwoną konstrukcją
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Mosty są budowlami, które od zawsze interesowały ludzi i budziły nasz podziw. Przede wszystkim są bardzo użyteczne, ale trzeba przyznać, że są także często imponujące jako obiekty architektoniczne. Z tego powodu – podobnie jak inne budowle architektoniczne – zdjęcia mostów, takich jak Fototapeta most z czerwoną konstrukcją, są niezwykle popularnym motywem na dekoracjach ściennych, takich jak obrazy czy tapety.
Jest też kilka innych powodów, dla których Fototapeta most z czerwoną konstrukcją jest jednym z tak popularnych motywów. Przede wszystkim, mosty zaprezentowane pod różnymi kątami dają niesamowite wrażenie głębi. Zmienia to też postrzeganie samego pomieszczenia. Im dłuższy most tym większe wrażenie trójwymiaru. Fototapeta most z czerwoną konstrukcją naklejona na całą ścianę, sprawia wrażenie jakbyśmy stali tuż obok, a sam pokój, wydaje się dużo większy. Jeżeli więc poszukujesz dekoracji na ścianę niedużego pokoju i chcielibyście optycznie go powiększyć, warto pomyśleć nad zakupem Fototapeta most z czerwoną konstrukcją, dekoracji, która idealnie nadaje się do tego celu.