ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta most londyński o wschodzie słońca

autor: rcfotostock    id motywu: 1979
Fototapeta most londyński o wschodzie słońca
Fototapeta most londyński o wschodzie słońca
Fototapeta most londyński o wschodzie słońca
Fototapeta most londyński o wschodzie słońca Fototapeta most londyński o wschodzie słońca Fototapeta most londyński o wschodzie słońca
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Mosty są budowlami, które od zawsze interesowały ludzi i budziły nasz podziw. Prawdopodobnie dlatego, że są po prostu użyteczne, ale z drugiej strony są także często imponujące jako obiekty architektoniczne. To główny powód, dla którego – tak jak inne budowle architektoniczne – zdjęcia mostów, takich jak Fototapeta most londyński o wschodzie słońca, są tak efektownym motywem na dekoracjach ściennych, takich jak obrazy czy fototapety.
To nie jedyne powody, dla których Fototapeta most londyński o wschodzie słońca jest jednym z tak popularnych motywów. Przede wszystkim, mosty zaprezentowane pod różnymi kątami dają prawdziwe wrażenie głębi. Zmienia to też postrzeganie samego pomieszczenia. Im dłuższy most tym większe wrażenie trójwymiaru. Fototapeta most londyński o wschodzie słońca naklejona na całą ścianę, daje efekt jakbyśmy stali tuż obok, a sam pokój, wygląda jakby był większy. Jeżeli więc szukasz dekoracji ściennej niewielkiego pokoju i chcesz optycznie go powiększyć, warto zastanowić się nad zakupem Fototapeta most londyński o wschodzie słońca, dekoracji, która doskonale nadaje się do tego celu.