ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta most i panorama Nowego Jorku o zmierzchu

autor: eyetronic    id motywu: 2007
Fototapeta most i panorama Nowego Jorku o zmierzchu
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta most i panorama Nowego Jorku o zmierzchu - ten wyjątkowy motyw, z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto lubi motywy architektoniczne. Motywy architektoniczne na fototapetach – takie jak Fototapeta most i panorama Nowego Jorku o zmierzchu – zdecydowanie potrafią optycznie powiększyć pomieszczenie. Efekt 3D jaki daje ten piękny architektoniczny wzór sprawia, że ta fototapeta ułożona na ścianie zawsze da powiększający efekt. Dlatego tapety architektoniczne zawsze sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach. Tam efekt jaki dają – zarówno wizualny, jak i optyczny będzie największy.Architektura to niezwykle atrakcyjny motyw do planowania ściennych dekoracji. Dobrym przykładem takiego motywu jest właśnie Fototapeta most i panorama Nowego Jorku o zmierzchu. Ciekawy motyw architektoniczny, dobrze uchwycony, naklejony na ścianie będzie wyglądał się niezwykle atrakcyjnie.