ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta most i fragment lądu

autor: marina_larina    id motywu: 2019
Fototapeta most i fragment lądu
Fototapeta most i fragment lądu
Fototapeta most i fragment lądu
Fototapeta most i fragment lądu Fototapeta most i fragment lądu Fototapeta most i fragment lądu
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Mosty są budowlami, które od zawsze fascynowały nas i budziły nasz podziw. Przede wszystkim są po prostu użyteczne, ale z drugiej strony są również często imponujące jako obiekty architektoniczne. Z tego powodu – tak jak inne elementy architektury – wizerunki mostów, takich jak Fototapeta most i fragment lądu, są niezwykle popularnym motywem na dekoracjach ściennych, takich jak obrazy czy tapety.
Są również inne powody, dla których Fototapeta most i fragment lądu jest jednym z tak popularnych motywów. Jednym z nich, jest fakt, że, mosty zaprezentowane pod różnymi kątami dają niesamowite wrażenie głębi. Co przekłada się na postrzeganie samego pomieszczenia. Im dłuższy most tym większe wrażenie trójwymiaru. Fototapeta most i fragment lądu naklejona na całą ścianę, daje efekt jakbyśmy byli tuż obok, a sam pokój, wygląda jakby był większy. Jeżeli więc szukasz dekoracji ściennej niewielkiego pokoju i chcielibyście optycznie powiększyć swój pokój, warto zastanowić się nad zakupem Fototapeta most i fragment lądu, dekoracji, która doskonale pasuje się do tego celu.