ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta most Golden Gate we mgle

autor: Can Balcioglu    id motywu: 2027
Fototapeta most Golden Gate we mgle
Fototapeta most Golden Gate we mgle
Fototapeta most Golden Gate we mgle
Fototapeta most Golden Gate we mgle Fototapeta most Golden Gate we mgle Fototapeta most Golden Gate we mgle
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Mosty to konstrukcje, które od zawsze fascynowały ludzi i budziły nasz podziw. Z pewnością dlatego, że są niezwykle użyteczne, ale z drugiej strony są również bardzo imponujące jako obiekty architektoniczne. Dlatego też – podobnie jak inne elementy architektury – rysunki mostów, takich jak Fototapeta most Golden Gate we mgle, są niezwykle popularnym motywem na dekoracjach ściennych, takich jak obrazy czy tapety.
Jest też kilka innych powodów, dla których Fototapeta most Golden Gate we mgle jest jednym z tak popularnych motywów. Warto zauważyć, że, mosty zaprezentowane pod różnymi kątami dają prawdziwe wrażenie głębi. Co przekłada się na postrzeganie samego pomieszczenia. Im dłuższy most tym większe wrażenie trójwymiaru. Fototapeta most Golden Gate we mgle naklejona na całą ścianę, sprawia wrażenie jakbyśmy stali tuż obok, a nasz pokój, wygląda jakby był większy. Jeżeli więc szukasz dekoracji na ścianę niedużego pokoju lub chcielibyście optycznie powiększyć swój pokój, warto pomyśleć nad zakupem Fototapeta most Golden Gate we mgle, dekoracji, która idealnie nadaje się do tego celu.