ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta most czerwony z lotu ptaka

autor: david    id motywu: 2026
Fototapeta most czerwony z lotu ptaka
Fototapeta most czerwony z lotu ptaka
Fototapeta most czerwony z lotu ptaka
Fototapeta most czerwony z lotu ptaka Fototapeta most czerwony z lotu ptaka Fototapeta most czerwony z lotu ptaka
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Mosty to budowle, które od zawsze fascynowały nas i budziły nasz podziw. Prawdopodobnie dlatego, że są po prostu użyteczne, ale trzeba przyznać, że są także niezwykle imponujące jako obiekty architektoniczne. Dlatego też – tak jak inne budowle architektoniczne – rysunki mostów, takich jak Fototapeta most czerwony z lotu ptaka, są tak efektownym motywem na dekoracjach ściennych, takich jak obrazy czy fototapety.
Jest też kilka innych powodów, dla których Fototapeta most czerwony z lotu ptaka jest jednym z tak popularnych motywów. Jednym z nich, jest fakt, że, mosty uchwycone pod różnymi kątami dają niesamowite wrażenie głębi. Co przekłada się na postrzeganie samego pomieszczenia. Im dłuższy most tym większe wrażenie trójwymiaru. Fototapeta most czerwony z lotu ptaka naklejona na całą ścianę, daje efekt jakbyśmy stali tuż obok, a nasz pokój, jest jakby większy. Jeżeli więc poszukujesz dekoracji ściennej niedużego pokoju lub chcesz optycznie powiększyć swój pokój, warto pomyśleć nad zakupem Fototapeta most czerwony z lotu ptaka, dekoracji, która doskonale nadaje się do tego celu.