ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta most bez końca

autor: Weiming
Fototapeta most bez końca
Fototapeta most bez końca
Fototapeta most bez końca
Fototapeta most bez końca Fototapeta most bez końca Fototapeta most bez końca
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Mosty to konstrukcje, które od zawsze interesowały ludzi i budziły nasz podziw. Przede wszystkim są po prostu użyteczne, ale z drugiej strony są także bardzo imponujące jako obiekty architektoniczne. To główny powód, dla którego – tak jak inne budowle architektoniczne – wizerunki mostów, takich jak Fototapeta most bez końca, są bardzo efektownym motywem na dekoracjach ściennych, takich jak obrazy czy tapety.
Jest też kilka innych powodów, dla których Fototapeta most bez końca jest jednym z tak popularnych motywów. Warto zauważyć, że, mosty zaprezentowane pod różnymi kątami dają prawdziwe wrażenie głębi. Co przekłada się na postrzeganie samego pokoju. Im dłuższy most tym większe wrażenie trójwymiaru. Fototapeta most bez końca naklejona na całą ścianę, daje efekt jakbyśmy stali tuż obok, a sam pokój, wygląda jakby był większy. Jeżeli więc szukasz dekoracji ściennej małego pokoju i chcesz optycznie powiększyć swój pokój, warto zastanowić się nad zakupem Fototapeta most bez końca, dekoracji, która idealnie nadaje się do tego celu.