ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta morze i piaszczysta plaża

autor: ValentinValkov
Fototapeta morze i piaszczysta plaża
Fototapeta morze i piaszczysta plaża
Fototapeta morze i piaszczysta plaża
Fototapeta morze i piaszczysta plaża Fototapeta morze i piaszczysta plaża Fototapeta morze i piaszczysta plaża
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Morze i ocean to jeden z najbardziej lubianych widoków. Okres wakacyjny najczęściej kojarzony jest właśnie z wodą, a wypoczynek nad morskim brzegiem wprawia wszystkich w dobre samopoczucie. Można odpoczywać nad morzem Bałtyckim albo wybrać się nad Basen Morza Śródziemnego. Do wyboru mamy też przecież jeszcze inne morza i oceany. Większość osób nie nie dopuszcza nawet myśli, że można wybrać się na wypoczynek gdzieś z daleka od morza lub oceanu. Dla nich właśnie przygotowaliśmy Fototapeta morze i piaszczysta plaża.
Dzięki naszej fototapecie, podróż nad morze lub ocean może zostać zrealizowana w każdej porze roku, niekoniecznie w wakacje. Fototapeta morze i piaszczysta plaża jest więc doskonałym pomysłem na ciągły kontakt z morzem. Obecność Fototapeta morze i piaszczysta plaża na ścianie salonu czy innego pomieszczenia non stop będzie przypominać nam o cudownym widoku morskim.
Doskonałej klasy Fototapeta morze i piaszczysta plaża, ociepla klimat pokoju czy salonu. Morski pejzaż przypomni najwspanialsze chwile letniego wypoczynku i przneniesie nas na chwilę znów nad morze.