ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta morze i las sosnowy

autor: vvvita
Fototapeta morze i las sosnowy
Fototapeta morze i las sosnowy
Fototapeta morze i las sosnowy
Fototapeta morze i las sosnowy Fototapeta morze i las sosnowy Fototapeta morze i las sosnowy
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Morza i oceany to jeden z najbardziej lubianych pejzaży. Okres wakacyjny najczęściej kojarzony jest właśnie z morzem, a relaks nad oceanem wprawia nas w dobre samopoczucie. Można relaksować się nad morzem Bałtyckim albo wybrać się nad Basen Morza Śródziemnego. Do wyboru są też przecież jeszcze inne akweny morskie i oceany. Większość osób nie nie dopuszcza nawet myśli, że można wybrać się na urlop gdzieś z daleka od morza lub oceanu. Dla nich właśnie przygotowaliśmy Fototapeta morze i las sosnowy.
Dzięki naszej fototapecie, wyprawa nad morze lub ocean może zostać zrealizowana w każdej porze roku, niekoniecznie w okresie letnim. Fototapeta morze i las sosnowy jest więc świetnym pomysłem na nieustanny kontakt z morzem. Obecność Fototapeta morze i las sosnowy na ścianach pokoju gościnnego czy innego pomieszczenia cały czas będzie przypominać nam o cudownym klimacie morskim.
Doskonałej klasy Fototapeta morze i las sosnowy, ociepla atmosferę pomieszczenia czy salonu. Widok na morze przypomni najpiękniejsze chwile wakacyjne i przneniesie nas na chwilę znów nad morze.