ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta misie z prezentami i księżycem

autor: saidi21ns    id motywu: 796
Fototapeta misie z prezentami i księżycem
Fototapeta misie z prezentami i księżycem
Fototapeta misie z prezentami i księżycem
Fototapeta misie z prezentami i księżycem Fototapeta misie z prezentami i księżycem Fototapeta misie z prezentami i księżycem
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Jeżeli szukasz pomysłu na wyjątkową dekorację ścienną do pokoju wyjątkowej osoby – swojego dziecka, polecamy Fototapeta misie z prezentami i księżycem. To dziecięca tapeta, która przedstawia motyw bajkowych zwierząt. Oklej nią ścianę w pokoju swojego dziecka, a na pewno sprawisz mu ogromną radość.
Fototapeta misie z prezentami i księżycem to typowa tapeta do dziecięcego pokoju. Bajkowe zwierzaki, przedstawione w pastelowych kolorach będą działać na dziecko uspokajająco, a jednocześnie dadzą mu wiele radości i uśmiechu.
Fototapeta misie z prezentami i księżycem dzięki dziecięcym motywom i kolorystyce jest doskonałym pomysłem na aranżację dziecięcego pokoju. Dzięki oklejeniu ścian tą wspaniałą, dziecięcą tapetą momentalnie odpowedni klimat. Jeżeli więc remontujesz pokój dla swojego dziecka, to Fototapeta misie z prezentami i księżycem będzie dobrym wyborem na ścianę. Pokój, nie tylko nabierze dziecięcego klimatu ale także samo dziecko będzie w tym pomieszczeniu szczęśliwe i zainteresowane zwierzakami na tapecie.