ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta misie z niebieskimi sercami

autor: Виктория Дербаба
Fototapeta misie z niebieskimi sercami
Fototapeta misie z niebieskimi sercami
Fototapeta misie z niebieskimi sercami
Fototapeta misie z niebieskimi sercami Fototapeta misie z niebieskimi sercami Fototapeta misie z niebieskimi sercami
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Pokój dziecka to idealne miejsce na fototapetę, która nada ścianom niepowtarzalny charakter, a do tego będzie całkowicie bezpieczna dla malucha. Do tego musimy pamiętać, że klimat w pokoju stymuluje wyobraźnię Twojego dziecka i wyzwala kreatywność. W stworzeniu tej wyjątkowej atmosfery, pomoże Fototapeta misie z niebieskimi sercami – fototapeta pełna inspiracji, z którym z łatwością zaaranżujesz pokój swojego dziecka. Fototapeta misie z niebieskimi sercami to nie tylko propozycja na aranżację nowego pokoju. Ta fototapeta to również bardzo dobry sposób na remont dziecięcego pokoju. Kupując Fototapeta misie z niebieskimi sercami możesz wykreować miejsce pełne fantazji w nowoczesnym stylu. Fototapeta misie z niebieskimi sercami ułatwi Ci stworzyć dekorację, w której chłopiec czy dziewczynka będą czuli się jak u siebie. Pamiętajmy też, że fototapety mogą wyrażać charakter dziecka. Jeżeli więc wzór na Fototapeta misie z niebieskimi sercami odpowiada pasji dziecka, trzeba pomyśleć nad ozdobieniem dziecięcego pokoju właśnie tym motywem.