ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta miś i foka na krze

autor: Natalia    id motywu: 786
Fototapeta miś i foka na krze
Fototapeta miś i foka na krze
Fototapeta miś i foka na krze
Fototapeta miś i foka na krze Fototapeta miś i foka na krze Fototapeta miś i foka na krze
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Jeżeli szukasz wyjątkowej dekoracji na ściany do pokoju wyjątkowej osoby – swojego dziecka, warto pomyśleć nad Fototapeta miś i foka na krze. To wyjątkowa tapeta, utrzymana w stylu bajkowych zwierząt. Oklej nią ścianę w dziecięcym pokoju, a z pewnością sprawisz mu ogromną radość.
Fototapeta miś i foka na krze to typowa tapeta do dziecięcego pokoju. Bajkowe zwierzaki, rysowane w stonowanych barwach będą działać na dziecko uspokajająco, a jednocześnie dadzą mu wiele radości i uśmiechu.
Fototapeta miś i foka na krze dzięki dziecięcemu motywowi i kolorystyce jest idealnym pomysłem na aranżację pokoju dziecka. Naklejając na ścianę tą wspaniałą, dziecięcą tapetą od razu odpowedni klimat. Jeżeli więc szykujesz pokój dla swojego dziecka, to Fototapeta miś i foka na krze będzie doskonałym wyborem na ścianę. Pokój, nie tylko nabierze dziecięcego charakteru ale także Twoje dziecko będzie w takim pokoju wesołe i zainteresowane zwierzakami na tapecie.