ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta miasto Dubaj w kolorowym słońcu

autor: Melinda Nagy
Fototapeta miasto Dubaj w kolorowym słońcu
Fototapeta miasto Dubaj w kolorowym słońcu
Fototapeta miasto Dubaj w kolorowym słońcu Fototapeta miasto Dubaj w kolorowym słońcu
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Mosty to konstrukcje, które od zawsze fascynowały nas i budziły nasz podziw. Z pewnością dlatego, że są po prostu użyteczne, ale trzeba przyznać, że są również bardzo imponujące jako obiekty architektoniczne. Z tego powodu – tak jak inne elementy architektury – zdjęcia mostów, takich jak Fototapeta miasto Dubaj w kolorowym słońcu, są tak popularnym motywem na dekoracjach ściennych, takich jak obrazy czy fototapety.
Są również inne powody, dla których Fototapeta miasto Dubaj w kolorowym słońcu jest jednym z tak popularnych motywów. Przede wszystkim, mosty pokazane pod różnymi kątami dają niesamowite wrażenie głębi. Co przekłada się na postrzeganie samego pokoju. Im dłuższy most tym większe wrażenie trójwymiaru. Fototapeta miasto Dubaj w kolorowym słońcu naklejona na całą ścianę, daje efekt jakbyśmy byli tuż obok, a sam pokój, wydaje się dużo większy. Jeżeli więc poszukujesz dekoracji ściennej niewielkiego pokoju lub chcesz optycznie go powiększyć, warto zastanowić się nad zakupem Fototapeta miasto Dubaj w kolorowym słońcu, dekoracji, która doskonale nadaje się do tego celu.