ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta mgławica z gwiazdami

autor: Peter Jurik    id motywu: 4049
Fototapeta mgławica z gwiazdami
Fototapeta mgławica z gwiazdami
Fototapeta mgławica z gwiazdami
Fototapeta mgławica z gwiazdami
Fototapeta mgławica z gwiazdami Fototapeta mgławica z gwiazdami Fototapeta mgławica z gwiazdami Fototapeta mgławica z gwiazdami
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta mgławica z gwiazdami to przykład jednej z najciekawszych fototapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, tajemnicza, która przyciąga i rozwija naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna pragnął poznać tajemnice wszechświata. Gwiazdy i planety zawsze są inspirujące dla gatunku ludzkiego. Rozmyślania na temat kosmosu są znaczącą sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia lotu poza nasz układ planetarny. Fototapeta mgławica z gwiazdami to dekoracja ścienna, która umożliwa odczuć tę atmosferę kosmosu w swoim mieszkaniu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianie rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki kosmicznym widokom można zafundować sobie kosmiczną podróż nie wychodząc z mieszkania.
Obecność Fototapeta mgławica z gwiazdami we wnętrzu pokoju to idealny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników wszechświata. W wyprawę rakietą można wybrać się w każdej chwili. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta mgławica z gwiazdami, żeby odczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.