ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta mgławica i kolory

autor: Space Creator    id motywu: 4045
Fototapeta mgławica i kolory
Fototapeta mgławica i kolory
Fototapeta mgławica i kolory
Fototapeta mgławica i kolory Fototapeta mgławica i kolory Fototapeta mgławica i kolory
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta mgławica i kolory to przykład jednej z najciekawszych fototapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, zagadkowa, która kusi i napełnia naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna pragnął poznać tajemniczość wszechświata. Gwiazdy i planety zawsze były interesujące dla gatunku ludzkiego. Rozmyślania na temat kosmosu stanowią znaczącą sferę ludzkich zainteresowań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza naszą planetę. Fototapeta mgławica i kolory to ozdoba na ścianę, która pozwala odczuć tę atmosferę kosmosu w swoim pokoju. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianach pobudzają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można poczuć się jak w kosmosie siedząc w swoim pokoju.
Obecność Fototapeta mgławica i kolory w przestrzeni domu to świetny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników wszechświata. W wyprawę statkiem kosmicznym można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta mgławica i kolory, żeby odczuć klimat jak w odysei kosmicznej.