ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta mgławica i gwiazdy w kosmosie

autor: PaulPaladin    id motywu: 4015
Fototapeta mgławica i gwiazdy w kosmosie
Fototapeta mgławica i gwiazdy w kosmosie
Fototapeta mgławica i gwiazdy w kosmosie
Fototapeta mgławica i gwiazdy w kosmosie Fototapeta mgławica i gwiazdy w kosmosie Fototapeta mgławica i gwiazdy w kosmosie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta mgławica i gwiazdy w kosmosie to przykład jednej z najpiękniejszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, tajemnicza, która kusi i rozwija nasze wyobrażenia. Człowiek od dawna chciał poznać tajemnice wszechświata. Ciała niebieskie zawsze były inspirujące dla ludzi. Refleksje na temat kosmosu są ważną sferę ludzkich zainteresowań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza nasz układ planetarny. Fototapeta mgławica i gwiazdy w kosmosie to dekoracja ścienna, która pozwala odczuć tę atmosferę kosmosu w swoim domu. Fototapety z tym motywem położone na ścianie pobudzają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można poczuć się jak w kosmosie siedząc w swoim pokoju.
Obecność Fototapeta mgławica i gwiazdy w kosmosie w przestrzeni domu to świetny pomysł na dekorację ścian, dla pasjonatów podróży kosmicznych. W lot rakietą można wybrać się w każdej chwili. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta mgławica i gwiazdy w kosmosie, aby poczuć klimat jak w odysei kosmicznej.